Ванна REA Olimpia 150x75 см
Фото 4 |
REA Olimpia 150x75 REA-W0634 150x75 см170x80 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Olimpia 150x75 см
Ванна акрилова Rea OLIMPIA 150см (REA-W0634) REA-W0634 | 53 082 грн. |
Ванна акрилова окрема REA OLIMPIA 150x75 (REA-W0634) | 41 430 грн. |
Окремостояча акрилова ванна Rea Olimpia 150x75 з сифоном click / clack (RE | 80 612 грн. |
Модификації REA Olimpia
Ціни на REA Olimpia |
---|---|---|---|---|
REA Olimpia 150x75 см | від 41 430 грн. | 3 пропозиції | ||
REA Olimpia 170x80 см | від 48 928 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо