Ванна AM-PM Bliss 150x150 см
Відео 3 |
AM-PM Bliss 150x150 150x150 см170x75 см |
|
Ванна може продаватися без гідромасажу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Bliss 150x150 см
Ванна AM-PM Bliss W55A-150C150W-A | 19 671 грн. |
Ванна акрилова AM.PM BLISS 150х150 L ( W55A-150C150W-A) | 13 716 грн. |
Ванна акриловая АМ РМ Bliss 150x150 W55A-150C150W-A | 10 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації AM-PM Bliss
Ціни на AM-PM Bliss |
---|---|---|---|---|
AM-PM Bliss 150x150 см | від 10 999 грн. | 3 пропозиції | ||
AM-PM Bliss 170x75 см | від 5 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →