Душова система REA Soul REA-B9962
Фото 4 |
REA Soul REA-B9962 |
|
Технологія Anti-Calc захищає ручний та верхній душ від вапняного нальоту. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Різьбове з'єднання - G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Soul REA-B9962
Душова система Rea Soul золото/чорний REA-B9962 | 10 173 грн. |
Душовий гарнітур Rea SOUL золотий (Rea-B9962) REA-B9962 | 10 173 грн. |
Душовий гарнітур REA SOUL GOLD BLACK MATT золотий матовий із зливом REA-B9 | 10 173 грн. |
Душовий гарнітур REA SOUL GOLD BLACK MATT золотий матовий з виливом REA-B9 | 10 173 грн. |
Душовий Гарнітур REA SOUL Золото Чорний Мат REA-B9962 | 10 173 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →