Змішувач REA Soul REA-B9991
Фото 6 |
REA Soul REA-B9991 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Soul REA-B9991
Усі ціни 11 →Змішувач для гігієнічного душу REA B9995 SOUL на біде одноважільний чорний | 3 485 грн. |
Змішувач для біде REA SOUL BLACK чорний REA-B9995 | 3 485 грн. |
Змішувач для біде REA SOUL CHROM хром REA-B9991 | 3 274 грн. |
Смеситель для биде Rea Soul black REA-B9995 | 3 485 грн. |
Змішувач для біде REA SOUL CHROM хром (REA-B9991) | 3 274 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →