Змішувач REA Soul REA-B9992
Фото 5 |
REA Soul REA-B9992 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Soul REA-B9992
Усі ціни 26 →Rea Rea Soul REA-B9992 | 5 139 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом REA B9992 SOUL хром латунь rea | 5 139 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Soul хром високий (REA-B9992) REA-B9992 | 5 139 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Soul високий, хром (REA-B9992) | 5 139 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA SOUL BLACK чорний високий REA-B999 | 5 139 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →