Смартфон Realme 11 5G 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 7Фото 8 | Очікується у продажу 5 539 грн. Основний дисплей: дисплей ("): 6.72; роздільна здатність екрану: 2400x1080 (20:9); Співвідношення дисплей/корпус (%): 86; DCI-P3; ОС: Android 13; Модель процесора: Dimensity 6100+; Процесор (ГГц): 2.2; Графічний процесор: ARM Mali-G57 MC2; ОЗП (ГБ): 8; Тип ОЗП: LPDDR4x; Пам'ять (ГБ): 128 в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Realme 11 5G 128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.72 ", 2400x1080 (20:9), 392 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Dimensity 6100+
Камера:2 модулі, 108 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:190 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Realme 1-x (середні)Порівняти в таблиці →
від 13 051 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 13 199 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 599 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 290 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 11 014 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 173 г
від 7 699 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 10 006 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 11 679 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 13 630 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 10 493 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 11 748 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 9 288 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 12 067 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 8 499 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 10 240 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 14 739 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 13 600 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 11 514 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 7 398 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 14 299 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 173 г
Відеоогляди
realme 11 5G Review: 108MP 3x In-Sensor Zoom REALLY Works!
30 серпня 2023170 773 перегляда
Realme 11 5G (2023) - Jest DOBRY, czy jest TANI? | Recenzja
5 жовтня 20233 747 переглядів
realme 11 5G Pierwsze Wrażenia
10 жовтня 2023642 перегляда
Realme 11 5G - recenzja, Mobzilla odc. 578
5 жовтня 202355 225 переглядів
realme 11 5G to średniak, który nie ma łatwo
8 жовтня 20234 655 переглядів
realme 11 5G. Test "na czuja"
5 жовтня 202311 752 перегляда
Tani telefon z DOBRYM APARATEM: Realme 11 5G
10 жовтня 202327 005 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 537 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 30 790 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 648 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 17 590 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 19 150 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 12 299 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 389 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 385 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 132 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 16 499 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г