Смартфон Realme GT Neo 5 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 16Фото 14 |
Realme GT Neo 5 256 ГБ / 8 ГБ
2023 рікGT (топ)144 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкастереоDolby Atmosнемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6
Екран:6.74 ", 2772х1240 (20:9), 451 ppi, 144 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 8+ Gen 1
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:199 г
7 ступенів адаптивної частоти оновлення екрану. Миттєва частота дискретизації 1500 Гц. RGB підсвічування на задній стороні корпусу.
Китайська версія моделі Realme GT3 з деякими відмінностями (батарея, швидкість заряджання та ін).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Realme GT Neo 5 256 ГБ / 8 ГБ
Realme GT NEO 5 8/256Gb PurpleRealme GT NEO 5
Екран (6.74", AMOLED, 1240x2772, 144 Гц) / Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 (3.2 ГГц) / Основна камера 50 Мп... ще+ 8 Мп + 2 Мп, Фронтальна камера: 16 Мп / RAM 8 ГБ / 256 ГБ вбудованої пам'яті / 3G / 4G (LTE) 5G/ GPS / ГЛОНАСС / Galileo / підтримка 2х SIM-карт (Nano SIM + Nano SIM) / Realme UI 4.0, Android 13 / 5000 мА*ч
Realme GT Neo 5 - це смартфон нового покоління, який поєднує в собі чудовий дизайн, сучасні технології та потужну продуктивність, оснащений Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 16 399 грн. |
Realme GT NEO 5 5G 8/256Gb Black ( Global ROM ) | 18 367 грн. | Продавець: MaxWin |
Realme GT NEO 5 8/256Gb WhiteRealme GT NEO 5
Екран (6.74", AMOLED, 1240x2772, 144 Гц) / Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 (3.2 ГГц) / Основна камера 50 Мп... ще+ 8 Мп + 2 Мп, Фронтальна камера: 16 Мп / RAM 8 ГБ / 256 ГБ вбудованої пам'яті / 3G / 4G (LTE) 5G/ GPS / ГЛОНАСС / Galileo / підтримка 2х SIM-карт (Nano SIM + Nano SIM) / Realme UI 4.0, Android 13 / 5000 мА*ч
Realme GT Neo 5 - це смартфон нового покоління, який поєднує в собі чудовий дизайн, сучасні технології та потужну продуктивність, оснащений Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 16 399 грн. |
Realme GT NEO 5 8/256Gb BlackRealme GT NEO 5
Екран (6.74", AMOLED, 1240x2772, 144 Гц) / Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 (3.2 ГГц) / Основна камера 50 Мп... ще+ 8 Мп + 2 Мп, Фронтальна камера: 16 Мп / RAM 8 ГБ / 256 ГБ вбудованої пам'яті / 3G / 4G (LTE) 5G/ GPS / ГЛОНАСС / Galileo / підтримка 2х SIM-карт (Nano SIM + Nano SIM) / Realme UI 4.0, Android 13 / 5000 мА*ч
Realme GT Neo 5 - це смартфон нового покоління, який поєднує в собі чудовий дизайн, сучасні технології та потужну продуктивність, оснащений Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 16 399 грн. |
Realme GT NEO 5 5G 8/256Gb Purple ( Global ROM ) | 18 367 грн. | Продавець: MaxWin |
Серія Realme GT (топ)Порівняти в таблиці →
від 15 799 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 13 999 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7+ Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5500 мАгод, 193 г
від 18 249 грн.
флагман, 5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5240 мАгод, 205 г
від 13 799 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7+ Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5500 мАгод, 193 г
від 16 399 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 10 895 грн.
гарний звук, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 24 219 грн.
флагман, 5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5240 мАгод, 205 г
від 18 936 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 17 799 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7+ Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5500 мАгод, 193 г
від 26 999 грн.
5G, 6.78 ", 450 ppi, 144 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP64, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 218 г
від 18 899 грн.
гарний звук, 5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4600 мАгод, 199 г
від 25 573 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 21 290 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 21 999 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 13 290 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 174 г
від 15 231 грн.
гарний звук, 5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 16 299 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 15 999 грн.
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 16 499 грн.
гарний звук, 5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 17 190 грн.
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
Відеоогляди
رسميآ الموبايل المرعب || Realme GT Neo 5
11 лютого 202320 056 переглядів
رسميآ الموبايل المرعب || Realme GT Neo 5
11 лютого 202320 056 переглядів
حرفيا .. هذا الهاتف سيقضي على شاومي realme gt neo 5
23 грудня 20227 697 переглядів
حرفيا .. هذا الهاتف سيقضي على شاومي realme gt neo 5
23 грудня 20227 697 переглядів
وحش الفئة المتوسطة بدون منازع مع عيب واحد || Realme GT Neo 5
25 лютого 202327 647 переглядів
وحش الفئة المتوسطة بدون منازع مع عيب واحد || Realme GT Neo 5
25 лютого 202327 647 переглядів
أسرع موبايل في العالم من ريلمي مخيف حرفيا | realme gt neo 5
14 лютого 20239 612 переглядів
أسرع موبايل في العالم من ريلمي مخيف حرفيا | realme gt neo 5
14 лютого 20239 612 переглядів
دا الموبايل اللي انت مستنيه REALME GT NEO 5
1 березня 2023437 934 перегляда
دا الموبايل اللي انت مستنيه REALME GT NEO 5
1 березня 2023437 934 перегляда
3 lý do KHÔNG NÊN mua Realme GT Neo 5!
16 лютого 2023148 500 переглядів
3 lý do KHÔNG NÊN mua Realme GT Neo 5!
16 лютого 2023148 500 переглядів
اقوى هواتف الفئة المتوسطة Realme GT neo 5 قريبا في الجزائر
20 лютого 202340 034 перегляда
اقوى هواتف الفئة المتوسطة Realme GT neo 5 قريبا في الجزائر
20 лютого 202340 034 перегляда
سعر وموصفات هاتف ريلمي جي تي نيو Realme GT Neo 5
13 лютого 20233 783 перегляда
سعر وموصفات هاتف ريلمي جي تي نيو Realme GT Neo 5
13 лютого 20233 783 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Realme GT Neo 5
Ціни на Realme GT Neo 5 |
---|---|---|---|---|
Realme GT Neo 5 256 ГБ / 8 ГБ | від 16 399 грн. | 5 пропозицій | ||
Realme GT Neo 5 256 ГБ / 12 ГБ | від 15 799 грн. | 32 пропозиції | ||
Realme GT Neo 5 1 ТБ / 16 ГБ | від 18 936 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 13 899 грн.
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 50 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 192 г
від 15 979 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г
від 16 149 грн.
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
5G, 6.67 ", 526 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5500 мАгод, 201 г
від 17 430 грн.
5G, 6.7 ", 453 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 210 г
від 12 791 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 200 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 116 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП