Смартфон Realme 8i 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 71Фото 8 |
Середньозважений смартфон на амбітному ігровому "залозі", яке очолено восьмиядерним чіпсетом MediaTek Helio G96. У базовій конфігурації модель поставляється з 4/64 ГБ внутрішньої пам'яті, а на випадок нестачі місця для зберігання інформації користувача в пристрої передбачений виділений слот під картку microSD. Під стать продуктивної "начинці" Realme 8i 64GB обладнали «швидким» екраном зі збільшеною частотою оновлення 120 Гц.
"Продірявлена" IPS-панель володіє розмірами по діагоналі 6.59 дюймів і транслює зображення в роздільній здатності 2408х1080 пікселів. Отвір в екрані смартфона зроблено під потреби об'єктива 16 МП селф-камери. Основна фотошпалера мобільного пристрою має формат 50 + 2 + 2 МП. Питаннями енергетичного постачання апарату заправляє акумуляторна батарея на 5000 мАгод з підтримкою помірно швидкої зарядки 18 Вт. У версії для російського і сусідніх ринків модель зазвичай поставляється з NFC-чіпом. Також у неї є бічний сканер відбитка пальця в кнопці включення.
Купити Realme 8i 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 8 →Смартфон Realme 8i 4/64GB Space Black EU | 5 890 грн. |
Realme 8i 4/64GB Black | 6 099 грн. |
Realme 8i 4/64GB Black | 6 449 грн. |
Смартфон realme 8i 4/64GB Space Black | 8 299 грн. |
Смартфон Realme 8i 4/64GB Purple EU | 5 890 грн. |
0 2 3 8 |
Загалом нормальний телефон. Я в ігри не граю, бо він працює під навантаженнями не знаю. Для повсякденних завдань вистачає з головою, але треба було брати на 128 гб пам'яті. Незважаючи на потужну батарею при активному використанні заряду на день не вистачає. Камера хороша, сканер відбитка пальця на кнопці включення. Гарний вигляд. Багато лишніх програм, які займають значну кількість місця. При дотику до екрану відчуття, що він не щільно прилягає до корпусу. Володимир : користуюся Realme 8i 64GB більше року |
Думаю варто брати якщо бюджет до 16к рублів 1. Потужний процесор проблем із вимогливими іграми не виявив 2.NFC – Не користуюся, але є. 3. Автономність на вищому рівні 2 дні можна не заряджати 4.Камера начебто нормально але якщо придивитися шуми є. 5.Відбиток та face id працюють швидко. 6.Хороший ips Екран. Чи не виявив. King - Rufu: користуюся Realme 8i 128GB/4GB кілька місяців |
Основна конкурентна перевага Realme 8i перед колегами по бюджетному цеху мобільних пристроїв – IPS-екран із частотою оновлення 120 Гц. І це не єдиний козир у рукаві у моделі.
Якісний дисплей
Дисплей зі збільшеною частотою розгортки краще справляється з плавним промальовуванням графіки і дозволяє глибше поринути в ігровий процес (за умови підтримки високої «герцовки» конкретними іграми). По діагоналі екран пристрою розтягнули на 6.59 дюймів, картинку він показує у роздільній здатності Full HD+ (2408х1080 пікселів). Фронтальну камеру 16 МП тут заховали в острівному вирізі по ліву руку верхнього сегмента екрану.
Енергоефективна платформа
У Realme 8i встановлений процесор із геймерськими амбіціями MediaTek Helio G96. Пам'яті на борту смартфона передбачається 4/64 ГБ, до того ж для розширення місткості штатного сховища виділено окремий слот під картку microSD. Живлення на внутрішні компоненти пристрою подається енергетичними нитками від акумулятора ємністю 5000 мАгод. Щоб довго не кукувати біля розетки, батареї завезли підтримку прискореної зарядки 18 Вт.
Конкурентоспроможний гравець
Фотографує смартфон на потрійну основну камеру з провідним сенсором 50 МП та двома допоміжними модулями по 2 МП кожен. У версії для ринків країн пострадянського простору модель зазвичай поставляється з NFC-чіпом, тоді як у глобальній модифікації смартфона безконтактної модуля оплати чомусь немає. За свої гроші Realme 8i — конкурентоспроможний гравець з бюджетного дивізіону мобільних пристроїв.
Модификації Realme 8i
Ціни на Realme 8i |
---|---|---|---|---|
Realme 8i 64 ГБ / 4 ГБ | від 5 890 грн. | 8 пропозицій | ||
Realme 8i 128 ГБ / 4 ГБ | від 6 749 грн. | 21 пропозиція |