Смартфон Realme C53 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 2Фото 11 |
Недорогий «очипований» смартфон із NFC-модулем для безконтактних платежів. Але це не все - також апарат здатний похвалитися солідною ємністю акумуляторної батареї (5000 мАч) і підтримкою функції прискореної провідної зарядки потужністю 33 Вт. З нуля наполовину акумулятор заряджається приблизно за півгодини, повністю рівно за одну годину. Передню панель корпусу моделі займає великий IPS-екран калібру 6.74 дюйма по діагоналі.
Роздільна здатність дисплея становить 1600х720 пікселів, а частота оновлення збільшена до 90 Гц. Працює пристрій на «тигриному» чіпсеті Unisoc T612 із розряду мобільних процесорів базового рівня продуктивності. У модифікації із внутрішнім сховищем на 128 ГБ смартфон придбав 6 ГБ оперативної пам'яті. Основна камера Realme C53 128GB стилізована під потрійну, але насправді вона містить два датчики зображення формату 50+2 МП. У краплеподібному вирізі екрану смартфона видніється об'єктив 8 МП селфі-камери. Власника гаджет дізнається за відбитком пальця, використовуючи при цьому бічний дактилоскопічний сканер у кнопці розблокування.
Купити Realme C53 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 128 →Realme C53 6/128Gb (RMX3760) Black | 5 499 грн. |
Смартфон Realme C53 6/128GB Dual Sim Mighty Black Realme C53 6/128GB Might | 5 499 грн. |
Смартфон Realme C53 6/128GB Nfc Black (UA UCRF) | 5 335 грн. |
Смартфон Realme C53 NFC 6/128GB Mighty Black | 5 499 грн. |
Смартфон Realme C53 6/128GB Dual Sim Champion Gold Realme C53 6/128GB Cham | 4 875 грн. |
Модификації Realme C53
Ціни на Realme C53 |
---|---|---|---|---|
Realme C53 128 ГБ / 6 ГБ | від 4 800 грн. | 128 пропозицій | ||
Realme C53 128 ГБ / 8 ГБ | від 5 270 грн. | 1 пропозиція | ||
Realme C53 256 ГБ / 8 ГБ | від 4 980 грн. | 105 пропозицій |