Міксер будівельний Rebir IE-1023A-16/1300
Rebir IE-1023A-16/1300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rebir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rebir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rebir IE-1023A-16/1300
Дрель Rebir IE-1023A-16/1300 | 5 953 грн. |
Дриль електричний Rebir IE-1023A-16/1300 | 5 994 грн. |
Дриль Rebir IE-1023A-16/1300 | 5 899 грн. |
Дриль Rebir IE-1023A-16/1300 | 6 660 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →