Дитяче автокрісло RECARO Avan
Відео 1Фото 12 |
RECARO Avan |
|
Автолюлька-переноска, адресована діткам у віці до одного рочки і їх батькам. Модель розрахована на перевезення малюків вагою до 13 кг обличчям проти ходу руху транспортного засобу. Кріпиться автокрісло за допомогою інерційного ременя безпеки машини. Також виріб може бути встановлено на базу Recaro i-Size Avan / Kio з замковими скобами системи Isofix, однак докуповувати таку знадобиться окремо.
При використанні відповідних адаптерів автолюлька легко встановлюється на шасі колясок (сумісність з певною моделлю коляски необхідно обов'язково уточнювати у продавця товару). У RECARO Avan застосовується технологія безпеки HERO, що складається з Одін з плечових накладок, ременів і підголівника. Вона запобігає скручування і ковзання ременів, спрощуючи процес пристібання дитини в цілому. Регулюванням в конструкції крісла піддаються висота розміщення підголівника укупі з внутрішніми пристяжними ременями, положення ручки для перенесення люльки в руках. На додачу модель обладнали протекторами бічного захисту ASP і великим капюшоном з розкривним козирком для захисту від сонця.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RECARO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RECARO.
Купити RECARO Avan
Усі ціни 71 →Автокрісло RECARO AVAN SELECT TEAL GREEN | 7 344 грн. |
Автокрісло Recaro Avan Prime Silent Grey, сіре (89030310050) | 8 940 грн. |
Автокресло Recaro Avan Prime Silent Grey (00089030310050) | 8 940 грн. |
Автокрісло Recaro Avan Steel Blue 89030630050 | 9 600 грн. |
Автокрісло Recaro Avan Prime Silent Grey (89030310050) 89030310050 | 8 940 грн. |