Навушники
Remax TWS-41
Відео 6Фото 4 |
Remax TWS-41 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remax TWS-41
Усі ціни 12 →Remax TWS-41 Black | 380 грн. |
Бездротові Вакуумні Bluetooth навушники в кейсі Remax TWS-41 Чорні Пластик | 641 грн. |
Блютуз Стерео Гарнітура Remax TWS-41 Чорний | 465 грн. |
Бездротова Стерео Гарнітура Remax TWS-41 | 669 грн. |
Бездротові Вакуумні Bluetooth навушники в кейсі Remax TWS-41 Чорні Bluetoo | 628 грн. |
ще 7 пропозицій
Такого немає Навушники великого розміру, незручні, немає відмінності правого та лівого навушника. Franchesko: користуюся Remax TWS-41 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →