Стайлер Remington Shea Soft S4740
Відео 1Фото 10 |
Remington Shea Soft S4740 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remington Shea Soft S4740
Усі ціни 22 →Стайлер Remington S4740 | 1 619 грн. |
REMINGTON S4740 | 1 191 грн. |
Випрямляч для волосся Remington Shea Soft S4740 | 1 539 грн. |
REMINGTON S4740 | 1 185 грн. |
Вирівнювач волосся Remington S4740 Shea Soft | 1 399 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →