Панель для виклику Reolink Video Doorbell WiFi
Відео 14Фото 13 |
Reolink Video Doorbell WiFi |
|
Розпізнає людину у кадрі. Повідомлення на смартфон у разі виявлення руху. Зони, що настроюються для виявлення руху. Показує за 6 секунд до руху в кадрі. Підтримує запис на Reolink NVR. Робота з Google Assistant та Alexa.
Габарити дзвінка відрізнятимуться залежно від регіону постачання. Підтримує 5 рівнів гучності та 10 мелодій виклику.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reolink 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reolink.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Reolink Video Doorbell WiFi
Усі ціни 19 →Вызывная панель Reolink Video Doorbell WiFi | 4 493 грн. |
Панель виклику Reolink Video Doorbell WiFi | 4 449 грн. |
Панель вызова Reolink Video Doorbell WiFi | 4 203 грн. |
Панель виклику Reolink Video Doorbell WiFi | 4 449 грн. |
Відеодзвінок Reolink Video Doorbell WiFi | 4 449 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →