Панель для виклику TP-LINK Tapo D230S1
Відео 8Фото 5 |
TP-LINK Tapo D230S1 |
|
Розпізнавання людей, транспортних засобів, тварин та посилок у кадрі. Працює з Amazon Alexa та Google Home. Працює із хмарним сховищем Tapo Care. Тампер - тривога при спробі розкрити або відірвати дзвінок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Tapo D230S1
Усі ціни 13 →Розумний відеодзвінок Tp-Link Tapo D230S1 (TAPO-D230S1) TAPO-D230S1 | 4 799 грн. |
Умный видеозвонок tp-link Tapo d230s1 tapo-d230s1 | 4 368 грн. |
Розумний відеодзвоник з акумулятором TP-Link, Tapo D230S1 Tapo D230S1 | 4 799 грн. |
TP-LINK Tapo D230S1 | 4 490 грн. |
Розумний відеодзвоник з акумулятором TP-Link, Tapo D230S1 Tapo D230S1 | 4 799 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →