Литий диск Replay B222 11x20/5x120 ET37 DIA74,1
від 5 710 до 6 831 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Replay B222 1
Характеристики
Replay B222 11x20/5x120 ET37 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replay B222 11x20/5x120 ET37 DIA74,1
Сортувати
Replay B222 11,0x20/5x120 D74,1 ET37 MGMF | 5 710 грн. |
Replay BMW (B222) 11x20 5x120 ET37 DIA74.1 MGMF | 6 290 грн. |
Диск Replay B222 MGMF R20 W11,0 PCD5x120 ET37 DIA74,1 | 6 119 грн. |
Replay BMW (B222) 11x20 5x120 ET37 DIA74.1 MGMF | 6 064 грн. |
Replay Replay BMW (B222) 11x20 5x120 ET37 DIA74.1 MGMF | 5 954 грн. |
Диски Replay BMW B222 MGMF R20 W11 PCD5x120 ET37 DIA74,1 ID21231 | 5 889 грн. |
Диск Replay BMW (B222) 11x20 5x120 ET37 DIA74.1 MGMF | 6 831 грн. |
Закрити
Схожі