Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/50 R20 105V
Відео 22Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/50 R20 105V 245/50 R20 105 V 245/50 R20 106 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/50 R20 105V
Усі ціни 42 →Шина GoodYear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 245/50 R20 105V XL FP J | 9 210 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 245/50 R20 105V XL FP J | 9 850 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 245/50 R20 105V XL FP | 9 196 грн. |
Летние шины Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 245/50 R20 105V XL J 100181 | 9 901 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV (245/50R20 105V) | 9 620 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 3 6 |
Багато хто з знайомих їздить на цій гумі, нарікань немає, але зношується швидко при активній експлуатації (шашки по місту, або гонки по трасі). При спокійній їзді вистачить на 3-4 сезони. Аквапланування
Керованість Гальмування на сухому покритті Стійка до ям і поганої дороги Незначний шум Зношується не так швидко як конкуренти Ціна Hagreaves: користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107V більше року |
Показано 1 з 9 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/50 R20 105V
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/50 R20 105V |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/50 R20 105V | від 8 949 грн. | 42 пропозиції | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/50 R20 106V | від 9 431 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →