Кухонний ніж Resto Eridanus 95335
Фото 6 |
Resto Eridanus 95335 |
|
Клинок з лазерним гравіюванням стилізований під дамаську сталь. Антибактеріальна поверхня.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Resto Eridanus 95335
Усі ціни 6 →Ніж для чищення, Resto 95335 | 379 грн. |
Нож для чистки, Resto 95335 95335 | 450 грн. |
Ніж Resto Eridanus 9 см (95335) 95335 | 379 грн. |
Resto 95335 | 283 грн. |
Ніж для чищення Resto 95335 9 см (4260709012186) | 379 грн. |
Ніж для чищення Resto 95335 9 см | 416 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →