Кухонний ніж Pepper Okinava PR-4006-5
Фото 3 |
Pepper Okinava PR-4006-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Okinava PR-4006-5
Кухонный нож Pepper Okinawa для овощей 7,6 см PR-4006-5 (111211) 111211 | 397 грн. |
Кухонний ніж Pepper Okinawa для овочів 7,6 см PR-4006-5 (111211) 111211 | 388 грн. |
Pepper Кухонний ніж Pepper Okinawa для овочів 7,6 см PR-4006-5 (111211) 11 | 388 грн. |
Ніж для овочів Pepper Okinawa PR-4006-5 (7,6см) 111211 | 372 грн. |
Кухонний ніж Pepper Okinawa для овочів 7,6 см PR-4006-5 (111211) | 447 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →