Кухонний ніж Victorinox Standard 5.1303
Victorinox Standard 5.1303 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Standard 5.1303
Усі ціни 17 →Кухонный нож Victorinox 5.1303 | 351 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Table з чорною ручкою 11см (5.1303) | 334 грн. |
Кухонный нож Victorinox Table с черной ручкой 11см (5.1303) | 334 грн. |
Кухонный нож Victorinox 5.1303 | 351 грн. |
Кухонный нож Victorinox Standart для масла 11 см, черный (5.1303) 5.1303 | 482 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →