Кухонний ніж BergHOFF Leo Balance 3950521
BergHOFF Leo Balance 3950521 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Balance 3950521
Нож Berghoff Leo Balance 11 см 3950521 | 379 грн. |
Ніж для нарізання овочів BergHOFF Leo Balance 11 см (3950521) | 379 грн. |
Ніж для овочів з чохлом BergHOFF Leo Balance 11см 3950521 | 379 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →