Кухонний ніж Fiskars Essential 1023780
Fiskars Essential 1023780 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Essential 1023780
Усі ціни 10 →Ніж для овочів Fiskars Essential 7 см 1065580 | 379 грн. |
Кухонный нож Fiskars Essential для чистки овощей 7 см Black 1065580 | 246 грн. |
Нож Fiskars Essential для чистки овощей 7 см Black 1065580 | 379 грн. |
Кухонний ніж для овочів Fiskars Essential, 7 см (1065580) 1065580 | 351 грн. |
Fiskars Essential 7 см (1023780) Essential7см(1023780) | 379 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →