Кухонний ніж Victorinox Standard 5.0701
Victorinox Standard 5.0701 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Standard 5.0701
Усі ціни 14 →Кухонный нож Victorinox 5.0701 | 351 грн. |
Кухонний ніж Victorinox з червоною ручкою 10см (5.0701) | 334 грн. |
Кухонный нож Victorinox с красной ручкой 10см (5.0701) | 334 грн. |
Нож кухонный Victorinox, красный нейлон 5.0701 | 351 грн. |
Кухонный нож Victorinox Standard Paring 5.0701 | 344 грн. |
ще 9 пропозицій
Кольорові варіанти:
- Модель 5.0701 — червоний
- Модель 5.0702 — синій
- Модель 5.0703 — чорний
- Модель 5.0707 — білий
Модификації Victorinox Standard 5.0701
Ціни на Victorinox Standard 5.0701 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Standard 5.0702 | від 298 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Standard 5.0701 | від 298 грн. | 16 пропозицій | ||
Victorinox Standard 5.0703 | від 298 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →