Стабілізатор напруги Reta NONS-11000 Breeze 11000 Вт
Фото 6 |
Reta NONS-11000 Breeze 11000 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 11000 Вт
Вхідна напруга:123 – 258 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):3.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Reta NONS-11000 Breeze 11000 Вт
Усі ціни 7 →Рэта Рэта HOHC Breeze 11 кВт 50А 15-0 | 21 500 грн. |
Стабилизатор РЕТА НОНС BREEZE 11 кВт 00-00009828 | 21 500 грн. |
Стабілізатор напруги НОНС BREEZE 11 кВт 50А 15-5 | 21 500 грн. |
Рэта Рэта HOHC Breeze 11 кВт 50А 15-2 | 21 500 грн. |
Рэта Рэта HOHC Breeze 11 кВт 50А 15-5 | 21 500 грн. |
Стабілізатор напруги НОНС BREEZE 11 кВт 50А 15-2 | 21 500 грн. |
Стабілізатор напруги НОНС BREEZE 11 кВт 50А 15-0 | 21 500 грн. |
Модификації Reta NONS-11000 Breeze
Ціни на Reta NONS-11000 Breeze |
---|---|---|---|---|
Reta NONS-7000 Breeze 7000 Вт | від 16 200 грн. | 6 пропозицій | ||
Reta NONS-9000 Breeze 9000 Вт | від 17 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Reta NONS-11000 Breeze 11000 Вт | від 21 500 грн. | 7 пропозицій | ||
Reta NONS-14000 Breeze 14000 Вт | від 24 400 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →