Стабілізатор напруги Reta NONS-14000 Normic 14000 Вт
Фото 5 |
Reta NONS-14000 Normic 14000 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 14000 Вт
Вхідна напруга:135 – 260 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):4 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Модификації Reta NONS-14000 Normic
Ціни на Reta NONS-14000 Normic |
---|---|---|---|---|
Reta NONS-3300 Normic 3300 Вт | від 11 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Reta NONS-11000 Normic 11000 Вт | від 24 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Reta NONS-14000 Normic 14000 Вт | від 28 900 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →