Болгарка Revolt AG 125-1200
Фото 7 |
Revolt AG 125-1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Revolt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Revolt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Revolt AG 125-1200
Болгарка Revolt AG 125-1200 113776 | 1 200 грн. |
Кутова шліфмашина Revolt AG 125-1200 болгарка ручна захист від пилу ушм кш | 1 345 грн. |
Кутова шліфмашина Revolt Revolt AG 125-1200 125мм 1200Вт | 1 250 грн. |
Болгарка Revolt АG 125-1200 (113776) | 1 368 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →