Болгарка Tex-AC TA-01-424
Tex-AC TA-01-424 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-424
Кутова шліфмашина Tex.AC ТА-01-424 (1.25 кВт, 125 мм) TA-01-424 | 1 400 грн. |
Кутова шліфмашина Tex.AC ТА-01-424 (1.25 кВт, 125 мм) TA-01-424 | 1 405 грн. |
Кутова шліфмашина Tex.AC ТА-01-424 (1.25 кВт, 125 мм) | 1 405 грн. |
Кутова шліфувальна машина Tex.AC TA-01-424 125 мм | 1 236 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →