Болгарка Revolt AG 230-2900
Фото 12 |
Revolt AG 230-2900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Revolt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Revolt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Revolt AG 230-2900
Болгарка Revolt AG 230-2900 113782 | 3 800 грн. |
Кутова шліфмашина Revolt AG 230-2900 болгарка ручна плавний пуск зручна ру | 4 260 грн. |
Кутова шліфмашина Revolt AG 230-2900 плавний пуск | 4 250 грн. |
Болгарка Revolt AG 230-2900 | 4 598 грн. |
Болгарка Revolt АG 230-2900 (113782) | 4 332 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →