Душова кабіна Rhein RH715 120x80 ліва / права
Rhein RH715 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rhein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rhein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rhein RH715 120x80 ліва / права
Душова кабіна на дрібному піддоні Rhein 120x80 см RH715 L | 19 350 грн. |
Душова кабіна Rhein RH715R 120х80х212 см з низьким піддоном асиметрична хр | 18 960 грн. |
Душова кабіна на дрібному піддоні Rhein 120x80 см RH715 R | 19 350 грн. |
Душова кабіна Rhein RH715L 120х80х212 см з низьким піддоном асиметрична хр | 18 960 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →