Душова кабіна Lidz Latwa 89x89
Відео 1Фото 8 |
Lidz Latwa 90x90 SC90x90.SAT.HIGH.FR 79x7989x89 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Latwa 89x89
Усі ціни 44 →Душова кабіна Lidz Latwa SC90x90.SAT.HIGH.FR (Профіль - сатин, скло - Fros | 9 204 грн. |
Душова кабіна Latwa SC90x90.SAT.HIGH.GR напівкругла, скло тон 4 мм + Душов | 9 757 грн. |
Lidz Latwa SC90x90.SAT.HIGH.FR Душова кабіна напівкругла, скло Frost 4 мм | 7 919 грн. |
Lidz Lidz Latwa SC90x90.SAT.HIGH.FR + Kapielka ST90x90x41 (LLSC9090SATHIGH | 7 919 грн. |
Душова кабіна Lidz Latwa SC90x90.SAT.HIGH.FR полукругла, скло Frost 4 мм + | 7 919 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lidz Latwa
Ціни на Lidz Latwa |
---|---|---|---|---|
Lidz Latwa 79x79 | від 6 821 грн. | 19 пропозицій | ||
Lidz Latwa 89x89 | від 7 088 грн. | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →