Візочок Carrello Sigma 2 in 1
Відео 1Фото 19 |
Carrello Sigma 2 in 1
Конструкція:універсальна, 3 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені, гальма
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:58 см
Вага в зборі:12.7 кг
Всі характеристики
Купити Carrello Sigma 2 in 1
Усі ціни 13 →Коляска 2 в 1 Carrello Sigma NF CRL-6509 Fog Grey CRL-6509 Fog Grey NF | 17 500 грн. |
Візок універсальний CARRELLO Sigma 2in1 Stone Grey CRL-6509 | 17 520 грн. |
Коляска 2 в 1 Carrello Sigma NF CRL-6509 Obsidian Black CRL-6509 Obsidian | 17 500 грн. |
Коляска 2 в 1 Carrello Sigma NF CRL-6509 Cream Beige CRL-6509 Cream Beige | 17 500 грн. |
Коляска 2 в 1 Carrello Sigma NF CRL-6509 Stone Grey CRL-6509 Stone Grey NF | 17 500 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →