Візочок Carrello Sigma CRL-6509
Відео 4Фото 11 |
Carrello Sigma CRL-6509
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені, гальма
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:58 см
Вага в зборі:12.7 кг
Всі характеристики
Купити Carrello Sigma CRL-6509
Усі ціни 72 →Коляска универсальная Carrello Sigma CRL-6509 (2 in 1) Fog Grey (CRL-6509 | 17 200 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Carrello Sigma CRL-6509 Navy Blue NF | 17 520 грн. |
Коляска універсальна Carrello Sigma CRL-6509 (fog grey) | 17 200 грн. |
Коляска 2 в 1 Carrello Sigma CRL-6509 Navy Blue | 17 180 грн. |
Візок універсальний 2 в 1 CARRELLO Sigma CRL-6509 Navy Blue | 17 200 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →