Кухонний ніж RiNGEL Rasch RG-11004-2
Фото 3 |
RiNGEL Rasch RG-11004-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Rasch RG-11004-2
Усі ціни 11 →Ніж Ringel Rasch 13 см (RG-11004-2) | 335 грн. |
Нож RINGEL Rasch универсальный 13 см в блистере (RG-11004-2) RG-11004-2 | 458 грн. |
Кухонний ніж Ringel Rasch универсальный 13 см (RG-11004-2) RG-11004-2 | 254 грн. |
Ringel Rasch (RG-11004-2) RG-11004-2 | 254 грн. |
Ringel Кухонний ніж Ringel Rasch универсальный 13 см (RG-11004-2) RG-11004 | 254 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →