Кухонний ніж RiNGEL Weizen RG-11005-3 (6656995)
Фото 4 |
RiNGEL Weizen RG-11005-3 |
|
Ручка з органічного пшеничного волокна, приємна на дотик і не затримує сторонні запахи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Weizen RG-11005-3
Усі ціни 12 →Нож RINGEL Weizen разделочный 18 см (RG-11005-3) RG-11005-3 | 286 грн. |
Ringel RG-11005-3 | 198 грн. |
Ніж RINGEL Weizen обробний 18 см (RG-11005-3) | 139 грн. |
RINGEL Ніж обробний Weizen 180 мм (RG-11005-3) RG-11005-3 | 229 грн. |
Ніж обробний Ringel Weizen 180 мм (RG-11005-3) | 142 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →