Кухонний ніж RiNGEL Besser RG-11003-4 (6474619)
Фото 5 |
RiNGEL Besser RG-11003-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Besser RG-11003-4
Усі ціни 15 →Нож Ringel Besser 20 см (RG-11003-4) | 356 грн. |
Ніж Ringel Besser 20 см (RG-11003-4) | 356 грн. |
Нож RINGEL Besser поварской 20 см в блистере (RG-11003-4) RG-11003-4 | 517 грн. |
Ringel Besser поварской 20 см (RG-11003-4) RG-11003-4 | 374 грн. |
Ніж Ringel Besser кухарський 20 см (RG-11003-4) | 219 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →