Кухонний ніж RiNGEL Elegance RG-11011-4 (6901067)
Фото 4 |
RiNGEL Elegance RG-11011-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Elegance RG-11011-4
Усі ціни 11 →Ніж Ringel Elegance кухарський 20 см (RG-11011-4) | 377 грн. |
Нож Ringel Elegance поварской 20 см (RG-11011-4) | 377 грн. |
Нож RINGEL Elegance поварской 20 см (RG-11011-4) RG-11011-4 | 534 грн. |
RINGEL Elegance RG-11011-4 | 359 грн. |
Ringel RG-11011-4 | 396 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →