Кухонний ніж RiNGEL Expert RG-11012-3 (6901073)
Фото 4 |
RiNGEL Expert RG-11012-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Expert RG-11012-3
Усі ціни 7 →Нож разделочный Ringel Expert 20 см (RG-11012-3) | 468 грн. |
Нож RINGEL Expert разделочный 20 см (RG-11012-3) RG-11012-3 | 479 грн. |
RINGEL Expert RG-11012-3 | 499 грн. |
Ringel RG-11012-3 | 492 грн. |
Ніж обробний Ringel Expert 20 см (RG-11012-3) | 492 грн. |
Ніж обробний Ringel Expert 20 см RG-11012-3 | 495 грн. |
Ніж обробний RINGEL Expert RG-11012-3 (200мм) | 359 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →