Кухонний ніж RiNGEL Fusion RG-11007-5
Фото 4 |
RiNGEL Fusion RG-11007-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Fusion RG-11007-5
Усі ціни 7 →Нож RINGEL Fusion шеф 20 см (RG-11007-5) RG-11007-5 | 457 грн. |
Кухонний ніж Ringel Fusion шеф 20 см (RG-11007-5) RG-11007-5 | 268 грн. |
Ringel Кухонний ніж Ringel Fusion шеф 20 см (RG-11007-5) RG-11007-5 | 268 грн. |
Ringel RG-11007-5 | 358 грн. |
Ніж кухарський Ringel Fusion 20 см (RG-11007-5) | 268 грн. |
Ніж кухарський RINGEL Fusion RG-11007-5 (200мм) | 412 грн. |
Ніж Ringel Fusion кухарський 20 см (RG-11007-5) | 358 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →