Кухонний ніж RiNGEL Fusion RG-11007-3
Фото 4 |
RiNGEL Fusion RG-11007-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Fusion RG-11007-3
Усі ціни 8 →Нож RINGEL Fusion разделочный 20 см (RG-11007-3) RG-11007-3 | 506 грн. |
Кухонний ніж Ringel Fusion обробний 20 см (RG-11007-3) RG-11007-3 | 273 грн. |
Ringel Fusion 20 см (RG-11007-3) Fusion20см(RG-11007-3) | 275 грн. |
Ringel RG-11007-3 | 261 грн. |
Ringel Кухонний ніж Ringel Fusion обробний 20 см (RG-11007-3) RG-11007-3 | 273 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →