Зимова шина Roadmarch WinterXpro 888 175/70 R13 82T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Roadmarch WinterXpro 888 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadmarch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadmarch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadmarch WinterXpro 888 175/70 R13 82T
Усі ціни 24 →Шина Roadmarch Winter Xpro 888 175/70 R13 82T | 1 334 грн. |
Roadmarch WINTERXPRO 888 175/70 R13 82T | 1 441 грн. |
Roadmarch WinterXPro 888 175/70 R13 82T | 1 592 грн. |
Roadmarch WinterXPro 888 (175/70R13 82T) | 1 309 грн. |
Зимние шины Roadmarch WinterXPro 888 175/70 R13 82T 1002156332 | 1 474 грн. |
ще 19 пропозицій
Думав яку шину брати, преміорі або цю, порадився з консультантом вирішив взяти Китай, на одному колесі баланс всередині 30/15, інше 15/0 ну можливо через диски. Загалом поки нормально, кращі ніж було БЦ 20. Сама по собі гума м'яка, стоїть на передку класика. Нормальна ціна Поки немає Алексей Г.: користуюся Roadmarch WinterXpro 888 175/70 R13 82T менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →