Зимова шина RoadX RXFrost WU01 255/40 R19 100V
Фото 9 |
Виберіть розмір шин
RoadX RXFrost WU01 255/40 R19 100V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RXFrost WU01 255/40 R19 100V
Усі ціни 16 →Roadx RX Frost WU01 255/40 R19 100V XL | 4 036 грн. |
Roadx RX Frost WU01 255/40 R19 100V XL | 4 240 грн. |
Roadx RXFrost WU01 (255/40R19 100V) | 4 175 грн. |
Roadx RXFrost WU01 255/40 R19 100V XL | 4 111 грн. |
Roadx RX Frost WU01 255/40 R19 100V XL 120555 | 4 242 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →