Литий диск Dezent TH 8,5x19/5x120 ET40 DIA72,6
Відео 2Фото 18 | від 5 200 до 10 328 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Dezent TH 24
Характеристики
Dezent TH 8,5x19/5x120 ET40 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TH 8,5x19/5x120 ET40 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Dezent TH R19 W8.5 PCD5x120 ET40 DIA72.6 (silver) 1000898646 | 5 487 грн. |
Dezent TH 8.5x19 5x120 ET40 DIA72.6 S | 5 272 грн. |
DEZENT TH 8,5x19/5x120 D72,6 ET40 S | 5 350 грн. |
Диски Dezent TH 8,5x19 5x120 ET40 DIA72,6 (silver) | 5 246 грн. |
Dezent TH (R19 W8.5 PCD5x120 ET40 DIA72.6) silver | 5 244 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі