Зимова шина RoadX RXFrost WH12 225/60 R18 100T
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
RoadX RXFrost WH12 225/60 R18 100T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RXFrost WH12 225/60 R18 100T
Усі ціни 15 →Roadx RX Frost WH12 225/60 R18 100T (под шип) | 3 603 грн. |
Roadx RX Frost WH12 225/60 R18 100T (под шип) | 3 430 грн. |
Roadx RX Frost WH12 225/60 R18 100T | 3 922 грн. |
Roadx RXFrost WH12 (225/60R18 100T) | 3 515 грн. |
Roadx RXFrost WH12 225/60 R18 100T (под шип) | 3 587 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →