Всесезонна шина RoadX RXMotion 4S 205/55 R16 94V
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion 4S 205/55 R16 94V 205/55 R16 94 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RXMotion 4S 205/55 R16 94V
Усі ціни 15 →Roadx RXMOTION 4S 205/55 R16 94V (9041817032) | 3 550 грн. |
Roadx RXMotion 4S (205/55R16 94V) | 2 019 грн. |
Roadx RXMotion 4S 205/55 R16 94V XL | 2 052 грн. |
RoadX RX Motion 4S 205/55 R16 94V | 2 135 грн. |
RoadX RX Motion 4S 205/55 R16 94V | 2 033 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації RoadX RXMotion 4S 205/55 R16 94V
Ціни на RoadX RXMotion 4S 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
RoadX RXMotion 4S 205/55 R16 94V | від 1 995 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →