Всесезонна шина RoadX RXMotion 4S 215/55 R16 97V
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion 4S 215/55 R16 97V 215/55 R16 97 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RXMotion 4S 215/55 R16 97V
Roadx ROADX 4S 215/55 R16 97V (9062737726) | 3 880 грн. |
RoadX RX Motion 4S 215/55 R16 97V | 2 656 грн. |
Шини RoadX RX Motion 4S 215/55 R16 97V XL | 3 251 грн. |
RoadX ROADX 4S 215/55 R16 97V XL | 2 602 грн. |
ROADX RX MOTION 4S 215/55 R16 97V XL | 2 280 грн. |
Модификації RoadX RXMotion 4S 215/55 R16 97V
Ціни на RoadX RXMotion 4S 215/55 R16 97V |
---|---|---|---|---|
RoadX RXMotion 4S 215/55 R16 97V | від 2 280 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →