Штампований диск KFZ 7503 6x16/5x114,3 ET50 DIA66
від 2 767 до 4 038 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації KFZ 7503 1
Характеристики
KFZ 7503 6x16/5x114,3 ET50 DIA66 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 7503 6x16/5x114,3 ET50 DIA66
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 7503 R16 W6 PCD5x114.3 ET50 DIA66.1 (silver) 100 | 3 362 грн. |
ALST 7503 6,0x16/5x114,3 D66,0 ET50 S | 3 312 грн. |
Диски ALST (KFZ) 7503 6x16 5x114,3 ET50 DIA66,1 (silver) | 3 336 грн. |
KFZ 7503 (R16 W6.0 PCD5x114.3 ET50 DIA66) silver | 3 219 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 7503 (Silver) R16 W6 PCD5x114.3 ET50 DIA66 | 3 338 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі