Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXQuest SU01 255/55 R19 111Y

Фото - Шини RoadX RXQuest SU01 255/55 R19 111Y
Фото 3
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest SU01 255/55 R19 111Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
255 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
19 "
Індекс навантаження
111
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
72 дБ
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXQuest SU01 255/55 R19 111Y

Усі ціни 6 →

RoadX RX Quest SU01 (255/55R19 111Y XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 753 грн.

RoadX RX Quest SU01 255/55 R19 111Y

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Позашляховик;Ширина - 255;Профіль - 55;Діаметр - 19;Індекс навантаження - 111;Індекс... щешвидкості - Y;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
4 897 грн.

Roadx Roadx RXQuest SU01 255/55 R19 111Y XL

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
4 487 грн.

Roadx RXQuest SU01 (255/55R19 111Y)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
5 215 грн.

Літні шини RoadX RX Quest SU01 255/55 ZR19 111Y XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 049 грн.

Літня шина RoadX RX Quest SU01 255/55 R19 111Y

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 191 грн.

Динаміка цін на RoadX RXQuest SU01 255/55 R19 111Y