Літня шина Petlas Explero PT431 255/55 R19 111V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Explero PT431 255/55 R19 111V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Explero PT431 255/55 R19 111V
Усі ціни 33 →Шина Petlas Explero PT431 H/T 255/55 R19 111V XL | 4 305 грн. |
Petlas Explero PT431 H/T 255/55 R19 111V XL | 4 414 грн. |
Petlas Explero PT431 255/55 R19 111V XL | 4 230 грн. |
Petlas Explero H/T PT431 255/55 R19 111V | 4 912 грн. |
Petlas Explero PT431 (255/55R19 111V) | 4 363 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →