Литий диск Zorat 4154 8x19/5x114,3 ET33 DIA73,1
Фото 6 | від 6 426 до 7 872 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації Zorat 4154 2
Характеристики
Zorat 4154 8x19/5x114,3 ET33 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 4154 8x19/5x114,3 ET33 DIA73,1
Сортувати
Литые диски ZW 4154 R19 W8 PCD5x114.3 ET33 DIA73.1 (EMM) 1002251826 | 6 683 грн. |
ZW 4154 8,0x19/5x114,3 D73,1 ET33 EM/M | 6 644 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-4154 (R19 W8.0 PCD5x114.3 ET33 DIA73.1) EM/M | 7 544 грн. |
ZW 4154 (R19 W8.0 PCD5x114.3 ET33 DIA73.1) EMM | 7 095 грн. |
Диски ZW 4154 8x19 5x114,3 ET33 DIA73,1 (EMM) | 6 426 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Схожі