Литий диск Replay B227 8,5x19/5x112 ET25 DIA66,6
від 4 153 до 5 308 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Replay B227 2
Характеристики
Replay B227 8,5x19/5x112 ET25 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replay B227 8,5x19/5x112 ET25 DIA66,6
Сортувати
Replay BMW (B227) 8.5x19 5x112 ET25 DIA66.6 GMF | 4 279 грн. |
Replay B227 8,5x19/5x112 D66,6 ET25 GMF | 4 153 грн. |
Replay BMW (B227) 8.5x19 5x112 ET25 DIA66.6 GMF | 4 510 грн. |
Replay BMW (B227) 8.5x19 5x112 ET25 DIA66.6 GMF | 4 420 грн. |
Replay Replay BMW (B227) 8.5x19 5x112 ET25 DIA66.6 GMF | 4 339 грн. |
Диски Replay B227 GMF R19 W8.5 PCD5x112 ET25.0 DIA66.6 | 5 308 грн. |
Диски Replay BMW B227 GMF R19 W8,5 PCD5x112 ET25 DIA66,6 ID2132 | 4 304 грн. |
Диск Replay BMW (B227) 8.5x19 5x112 ET25 DIA66.6 GMF | 4 978 грн. |
Закрити
Схожі